Tüketici Akademisi Projesi Toplantısı Raporları

Tüketici Akademisi Projesi boyunca düzenlenen ulus ötesi toplantıların ev sahibi kuruluş tarafından düzenlenen raporları

Konut Kredilerinin Dünü Bugünü

4077 sayılı Tüketicinin Korunması Hakkında Kanun (08.03.1995 tarih ve 22221 sayılı R.G.) yayımlandıktan 6 ay sonra 09.09.1995 tarihinde yürürlüğe girmiştir.

Copyright © Tüketici Akademisi 2015
Bu yayın Türkiye Cumhuriyeti Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından Avrupa Birliği Erasmus+ Programı desteğiyle ‘Tüketici Akademisi’ Projesi çerçevesinde hazırlanmıştır. Bu yayının içeriği tamamen Türkiye Cumhuriyeti Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın sorumluluğunda olup hiçbir şekilde Türkiye Ulusal Ajansı ve Komisyon’un görüşlerini yansıtmamaktadır. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, gösterilen yoğun çabalara rağmen; kesin ya da güncel olmayabilir veya herhangi bir durumdaki koşullara uyarlanamıyor olabilir. Bu web sitesinde olabilecek herhangi bir yanlışlık veya eksiklikten ya da izinsiz içerik kullanımından doğan ve web sitesinde yer alan bilgiler ışığında vereceğiniz kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, tamamıyla tarafınıza ait olacaktır.