G20 2018 Yılı Tüketici Zirvesi Buenos Aires'te Gerçekleştirildi

G20 2018 Yılı Tüketici Zirvesi Buenos Aires'te Gerçekleştirildi. Zirvede Türkiye Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü tarafından temsil edildi.

22. Tüketici Konseyi Ankara'da Düzenlendi

22. Tüketici Konseyi toplantısı, Gümrük ve Ticaret Bakan Yardımcısı Sayın Fatih ÇİFTCİ’nin katılımlarıyla 10 Mayıs 2018 Salı günü Ankara’da gerçekleştirildi.

Tüketicinin Korunmasının Güçlendirilmesi Projesi Başladı

Tüketicinin Korunması ve Piyasa Gözetimi Genel Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Strengthening Consumer Protection” (Tüketicinin Korunmasının Güçlendirilmesi) isimli projenin resmi açılış toplantısı 7 Mayıs 2018’de Bakanlık Merkez Binası’nda gerçekleştirildi

ICPEN Bahar Toplantısı Türkiye'nin Başkanlığında Gerçekleştirildi

Türkiye’nin bu yıl dönem başkanlığını üstlendiği, Uluslararası Tüketici Koruma ve Uygulama Ağı ICPEN’in İlkbahar Toplantısı İstanbul’da gerçekleştirildi.

Sosyal Medya Dolandırıcılıklarına Dikkat

Sosyal Medya Dolandırıcılıklarına Dikkat

Copyright © Tüketici Akademisi 2015
Bu yayın Türkiye Cumhuriyeti Gümrük ve Ticaret Bakanlığı tarafından Avrupa Birliği Erasmus+ Programı desteğiyle ‘Tüketici Akademisi’ Projesi çerçevesinde hazırlanmıştır. Bu yayının içeriği tamamen Türkiye Cumhuriyeti Gümrük ve Ticaret Bakanlığı’nın sorumluluğunda olup hiçbir şekilde Türkiye Ulusal Ajansı ve Komisyon’un görüşlerini yansıtmamaktadır. Bu web sitesinde yer alan bilgiler, gösterilen yoğun çabalara rağmen; kesin ya da güncel olmayabilir veya herhangi bir durumdaki koşullara uyarlanamıyor olabilir. Bu web sitesinde olabilecek herhangi bir yanlışlık veya eksiklikten ya da izinsiz içerik kullanımından doğan ve web sitesinde yer alan bilgiler ışığında vereceğiniz kararlar ile ilgili tüm sorumluluk, tamamıyla tarafınıza ait olacaktır.